Nové číslo Bylinkového magazínu právě vyšlo. Co v něm najdete?

ÚNOROVÉ VYDÁNÍ

Bylinková nálož, co vás zahřeje!

Tak vám povím, že ta letošní zima byla opravdu velmi mírná. Přesto nás ani letos neminula chřipková epidemie. I když letos byla tak trochu v pozadí zpráv médií, tentokrát ji přebil jiný virus. Nicméně nejrůznější virózy nám dávají pořádně zabrat a nejspíš se jich během února jen tak nezbavíme. I když… vy a my snad ano. Víme totiž, které bylinky nás po zimě postaví na nohy. Jaké čaje zničí bacily a zaženou špatnou náladu. Která bylina zlikviduje bolest v krku a omrkneme i nejlepší byliny na kašel. A to rozhodně není všechno. Únorový Bylinkový e-magazín vám vykouzlí dobrou náladu, zaručí pohodové chvíle při čtení a garantuje nejkvalitnější informace o bylinách a dalších přírodních prostředcích.

Krásný únor a nezapomeňte, že je výjimečný – přestupný! Ten den navíc si „schovejte“ sami pro sebe, naplánujte si volno, běžte do přírody, odpočívejte. A – čtěte Bylinkový magazín.cz!

 

  • Přírodní antidepresiva zaženou chmury i špatnou náladu – 12 velmi účinných bylin, které odeženou smutky, splíny i deprese.

  • Sibiřský ženšen zvýší odolnost vůči stresu – bylinka s názvem Eleuterokok ostnitý dokáže skoro zázraky.

  • Návod: Vyrobte si vlastní domácí bylinkové svíčky – podrobný postup na originální gelovou svíčku s vůní bylinek.

  • Budete malovat byt? Vyberte barvy, které působí pozitivně – poradíme, jaké barvy jsou pro náš domov nejlepší.

  • Rozhovor: Doc. Miroslav Tichý – Jak moc nám může ublížit skrytý zánět v těle? – lékař, který praktikuje celostní medicínu, vyvinul vlastní léčebnou metodu.

  • Nejsilnější byliny proti bolestem – ať už vás bolí hlava nebo klouby, příroda si ví rady.

 

Ovšem pozor – tentokrát to není rozhodně vše. Během pár dní spatří světlo světa i nový e-book s podtitulem „Jak přežít chřipkovou epidemii“. Předplatitelé se nemusí o nic starat, automaticky jej dostávají do svých e-mailových schránek. Předplaťte si i vy Bylinkový e-magazín a 2x ročně dostanete speciální dárek: e-book nabitý informacemi ZCELA ZDARMA!

Chcete Bylinkový e-magazín? Stáhněte si jej za pouhých 30 Kč. Stačí, když níže pod objednávkou vyplníte jméno a e-mailovou adresu, na kterou vám pošleme údaje pro zaplacení. Ihned po připsání částky na účet pošleme PDF E-časopis do vaší elektronické schránky.

Anebo si objednejte předplatné, potom pro vás bude Bylinkový magazín mnohem výhodnější. A ještě navíc dostanete dárek formou bonusového E-booku!


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.