Nové číslo Bylinkového magazínu právě vyšlo. Co v něm najdete?

ÚNOROVÉ VYDÁNÍ

Bylinková nálož, co vás zahřeje!

Letošní zima byla opravdu velmi mírná. Chřipková epidemie útočí a nejrůznější virózy nám dávají pořádně zabrat.

I když…nemusí to být tak černé. Víme, jaké bylinky vás dokáží postavit na nohy, jaké čaje zničí bacily a které zaženou špatnou náladu. Dočtete se o přírodních léčivech likvidující bolest bolest v krku a poradíme vám i ty nejúčinnější byliny proti různým druhům kašle i u dětí. A to rozhodně není všechno.

Únorový Bylinkový e-magazín vás dodá dobrou náladu a zaručí pohodové chvíle při čtení. Garantujeme kvalitní informace o bylinách a dalších přírodních prostředcích.

 

  • Přírodní antidepresiva zaženou chmury i špatnou náladu – Pokud vás trápí smutky, splíny či deprese vyzkoušejte některé z 12 velmi účinných bylin

  • Sibiřský ženšen zvýší odolnost vůči stresu – rostlina s názvem Eleuterokok ostnitý dokáže v tomto ohledu skoro zázraky.

  • Návod: Vyrobte si vlastní domácí bylinkové svíčky – podrobný postup na originální gelovou svíčku, která provoní váš domov a jako dárek jistě potěší.

  • Chystáte se vymalovat byt? Vyberte barvy, které působí pozitivně – poradíme, jaké odstíny jsou pro váš domov ty nejlepší.

  • Rozhovor: Doc. Miroslav Tichý – Jak moc nám může ublížit skrytý zánět v těle? – Zajímavý rozhovor s lékařem, který praktikuje celostní medicínu. Vyvinul vlastní léčebnou metodu, pomocí které dokáže zánět odhalit a vaše tělo uzdravit.

  • Nejsilnější byliny proti bolestem – ať už vás bolí hlava nebo klouby, příroda si ví rady.

 

Ovšem pozor – tentokrát to není rozhodně vše. S aktuálním vydáním spatřil světlo světa i nový E-BOOK s podtitulem „Jak přežít chřipkovou epidemii“. Předplatitelé se nemusí o nic starat, automaticky jej dostávají do svých e-mailových schránek. Předplaťte si i vy Bylinkový e-magazín. Nejen že ušetříte, ale navíc od nás dostanete speciální dárek: 2x ročně E-book nadupaný informacemi v ceně 99 Kč ZCELA ZDARMA!

 

Chcete Bylinkový e-magazín? Stáhněte si 60 stran za pouhých 30 Kč. Stačí když níže pod objednávkou vyplníte jméno a e-mailovou adresu, na kterou vám pošleme údaje pro zaplacení.

Ihned po připsání částky na účet, vám pošleme PDF E-magazínu do vaší e-mailové schránky.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Krásný únor – nezapomeňte, že je výjimečný – přestupný! Ten den navíc si „schovejte“ sami pro sebe, naplánujte si volno, běžte do přírody, odpočívejte. A – čtěte Bylinkový magazín.cz!

Ochrana osobních údajů