Vánoční vydání Bylinkového magazínu vychází!

Dvojčíslo prosinec/leden

Sváteční čtení i na všední dny

Taky máte rádi ten klid? Prosincový, adventní… Já vím, že všichni mluví jen o shonu. O tom, jak nestíhají napéct. Že je těžké shánět dárky na poslední chvíli, protože je všude moc lidí. A poštou už to nejde, protože by to nemuselo dojít. A taky potřebujeme naklidit, aby Ježíšek (Santa, Děda Mráz – doplňte dle libosti) přišel do čistého. Jo a taky tchýně, ta vidí prach úplně všude! Musíme být v den D krásní a naleštění jako ze škatulky. Stoly se musí prohýbat a naprosto všechno musí být dokonalé! STOP!

Prožijte Vánoce i vykročení do Nového roku s Bylinkovým
e-magazínem v ruce. Dvojčíslo je plné zajímavých informací,
rad i tipů. Co všechno uvnitř najdete?

 • Jak funguje imunitní systém a čím jej můžeme přirozeně posílit?

 • Provoňte si sváteční dny i celou zimu aromaterapií – získává čím dál tím víc na popularitě. Éterické oleje, hydroláty i rostlinné oleje jsou všechno úžasné voňavé komodity, které mohou pomoct vykouzlit příjemnou sváteční atmosféru i přežít zimní plískanice. A také lze s jejich pomocí vyhlásit boj vánočnímu přejídání.

 • Něco na zahřátí? Zahřejte se s chilli – rozehřeje, povzbudí a nabije. Rozproudí vám krev v těle a díky tomu pomůže i vyplavit spoustu endorfinů. Navíc spálí tuky a zničí veškeré bakterie i viry, které by měly tendenci se o vás pokoušet.

 • Obilné kávy pro dokonale čisté tělo. Jak si doma z přírodních zdrojů můžete upražit vlastní bylinkovou kávu? A věřte, že vás svojí chutí uchvátí.

 • Rozhovor s Žanetou Kremsa – specialistkou na výživu. Píše, vydává knihy a radí lidem, jak zlepšit své zdraví.

 • Reportáž: Navštívili jsme pivní lázně v Plzni a vyzkoušeli velmi netradiční procedury.

 • Jmelí jako symbol VánocJmelí bílé je také léčivá rostlina, která je skvělou prevencí srdečního infarktu i mozkové mrtvice.

 • Představíme nejsilnější antioxidant na světě. Tajemství prevence rakoviny, srdečních chorob, stárnutí, neurologických onemocnění a dalších zdravotních problémů. Vědci tento antioxidant rozsáhle studovali, ale přesto o něm většina lidí nic neví a mnoho lékařů nemá ani ponětí o tom, jak přistupovat k jeho zásadnímu nedostatku u lidí.

 • Zbavte se bolestí kloubů. Nemoci pohybové soustavy trápí čím dál tím více z nás. Co můžeme pro své klouby udělat, abychom tento nepříznivý trend zvrátili?

 • Návod na ručně vyrobené homemade kosmetické dárky – meruňkové máslo, levandulový tělový balzám, lehký tělový olej, olejíček pro silné nehty, plesový pudr, balzámky pro princezny a pleťové krémy.

 • Recepty na zdravé cukroví pro nejmenší děti.

Uvnitř se toho ukrývá však mnohem víc. V prosincovém vydání najdete přes 20 jedinečných receptů. Tohle sváteční dvojčíslo Bylinkového e-magazínu by vám rozhodně nemělo uniknout.

Jak na to? Stáhněte si jej za pouhých 40 Kč. Stačí když níže pod objednávkou vyplníte jméno a emailovou adresu, na kterou vám pošleme údaje pro zaplacení. Ihned po připsání částky na účet pošleme PDF E-časopis do vaší elektronické schránky.

Anebo si objednejte předplatné, potom pro vás bude Bylinkový magazín mnohem výhodnější. A ještě navíc dostanete dárek formou bonusového E-booku!

Za celou redakci Bylinkového magazínu vám přeji to nejhezčí a splněné sny. Nejen na Nový rok, ale v každý běžný den.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.


S předplatným vždy výhodněji! Objednejte si Bylinkový e-magazín ještě dnes v balíčku ročního nebo půlročního předplatného a ušetříte. Navíc od nás ZDARMA dostanete jeden (v případě půlročního předplatného) nebo dva (v případě ročního předplatného) e-booky!

Půlroční předplatné 2019
/6 čísel/ – 155 Kč (1 číslo a 1x e-book zdarma)

Roční předplatné 2019/2020

/12 čísel/ – 300 Kč (1 číslo a 2x e-book zdarma)

redakce@bylinkovymagazin.cz


Ochrana osobních údajů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *