Prázdninová soutěž – vyhrajte Bio Rooibos!

Hrajte (si) s námi. A můžete vyhrát. Zatímco my si pohráváme a testujeme pro vás novinku Rooibos od MatchaTea, domluvili jsme pro vás hned dvě exkluzivní soutěže o produkty od této kvalitní společnosti. Jedna ze soutěží je určena výhradně předplatitelům a najdete ji v čerstvém prázdninovém dvojčísle Bylinkového e-magazínu. Druhou jsme pak umístili na náš bylinkový Facebook. Jedna krabička božského Rooibosu nám tu pro vás zbyla a vychutnáte si ji (možná) právě vy!

Proč pít Bio Kyosun Rooibos?

→ obsahuje 0 % kofeinu
→ vhodný pro děti, těhotné i kojící
→ plný antioxidantů
→ přirozeně nasládlá karamelová chuť
→ navozuje pocit zklidnění a relaxace 

Jemně mletý čaj rooibos obsahuje obrovské množství antioxidantů, které naše tělo může využít právě proto, že Bio Kyosun Rooibos pijeme mletý, a ne jako výluh. Protože v mleté podobě pijeme celou rostlinu rooibosu, už z jednoho šálku mletého rooibosu získá náš organismus až 10x více antioxidantů než z jednoho šálku tradičního louhovaného čaje.

Rooibos navíc neobsahuje vůbec žádný kofein. Je proto vhodným nápojem pro kojící maminky, těhotné, děti, ale i pro lidi citlivé na kofein a jeho vedlejší účinky. Rooibos navozuje pocity relaxace, pomáhá odbourávat stres a má jemně nasládlou karamelovou nebo oříškovou příchuť. Kromě obrovského množství antioxidantů najdeme v rooibosu i malé množství minerálů. Díky menšímu obsahu taninů nemá nahořklou příchuť, a jeho jemná prášková podoba přímo svádí k experimentování. Připravit si tak můžete velké množství různých nápojů, ale i pochutin se špetkou rooibosu.

Příprava kdykoli a kdekoli

Bio Kyosun Rooibos je krabička naplněná 30 jednotlivými sáčky s mletým čajem rooibos. Každý sáček obsahuje 2 g neustále čerstvého čaje, který si díky praktickému balení můžete připravit kdekoli.

Je libo horký čaj nebo studený drink?

Horký rooibos je v jižní Africe tradiční. I mletý rooibos si můžete připravit jako horký čaj – stačí ho zalít horkou vodou do 70 °C (vyšší teplota by pozměnila chuť čaje a spálila antioxidanty). Osvěžující nápoj získáte vyšejkováním rooibosu se studenou vodou a kostkami ledu.

 

Foto: archiv MatchaTea, freepik

Další zajímavé články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *